Головна
     

ІІ тур

Всеукраїнського конкурсу студентських робіт із напрямку

«Прикладна механіка (Механотроніка)»
Результати 

Захист наукових робіт на підсумковій науково-практичній конференції відбувся 28-29 квітня 2021 року у режимі відеоконференції. 

На кафедрі Технлогій та автоматизації машинобудування  20  січня 2021 року, відбулись онлайн-захисти бакалаврських дипломних робіт студентів заочної форми навчання за спеціальністю 131 - "Прикладна механіка ".

Вітаємо студентів з  успішним захистом та бажаємо усім міцного здоров'я, успіхів та подальших здобутків!!!29 лютого у ВНТУ на майбутніх абітурієнтів та їх батьків чекає «ТехноАртФест».

Колектив кафедри вітає Дерібо Олександра Володимировича з 70-річним ювілеєм! Бажаємо міцного здоров’я, життєвої наснаги та довголіття, професійних успіхів та особистих творчих досягнень, сімейного щастя, злагоди та добробуту у Вашій оселі! Нехай здійсняться усі заповітні мрії, а будь-які повороти долі завжди відкривають лише нові обрії майбутніх перспектив! Щастя Вам, радості, добра і благополуччя!
23-24 січня відбулися захисти бакалаврських дипломних робіт студентів заочної форми навчання. Вітаємо і бажаємо подальших успіхів та досягнень.

17-20 грудня відбувся захист магістерських кваліфікаційних робіт. Вітаємо магістрів і бажаємо подальших успіхів та досягнень.

Колектив кафедри вітає Мироненка Олега Макаровича з 70-річним ювілеєм! Бажаємо, насамперед, міцного здоров’я та довголіття. Нехай Ви завжди будете оточені увагою, турботою, теплом своїх рідних і близьких. Радійте життю, насолоджуйтеся кожним його моментом. Оптимізму Вам і гарного настрою.

Студенти ФМТ прийняли участь у Всеукраїнській студентській олімпіаді «Механотроніка в машинобудуванні», яка одинадцятий рік поспіль проходить у КПІ ім. Ігоря Сікорського Всього участь взяли 20 команд з 19 університетів.Вітаємо  Кавецького Олександра студента 4-го курсу ФМТ   гр.1ПМ-16б з перемогою в конкурсі Містер ВНТУ та  титулом Віце Містер ВНТУ20 листопада відбувся командний чемпіонат  ВНТУ серед навчальних факультетів з тенісу.  Збірна команда ФМТ посіла 3-е місце, програвши лише одне очко збірній команді ФІТКІ. Склад команди: Бондар Олександр (АТ-18м.с), Кудраш Віталій (1ГМ-18м), Ратушняк Олена (ПМ-19).В особистій першості Олена Ратушняк (член збірної команди ВНТУ) виборола 1-е місце серед дівчат а Бондар Олександр став третім в категорії юнаки.Вітаємо наших спортсменів!Вітаємо асистента кафедри «ТАМ» Піонткевича Олега Володимировича з успішним захистом кандидатської дисертації.

Науковий керівник – д. т. н., професор Козлов Л.Г.
Бажаємо натхнення та подальших звершень в науковому напрямку.До дня захисника України у ВНТУ відбувся т
урнір "Героям слава" . 1 місце - команда ФІТКІ, 2 місце - команда ФМТ (Факультет машинобудування та транспорту), 3 місце - команда ФМІБ.

Роман Мартишев студент 4-го курса спеціальність 131- Прикладна механіка у складі команди ВНТУ (команда «Ми у мами – інженери») прийняв участь у змаганнях в Турині

  (Команда «Ми у мами – інженери» – у першому ряду)
23 вересня пройшов інтерактивний захід для кураторів першокурсників за темою "Формування культури академічної доброчесності в студентському середовищі".Тож тепер куратори груп мають на озброєнні сучасні, інтерактивні та цікаві вправи і кейси для роботи зі студентами. Це допоможе нашим першокурсникам орієнтуватись в культурі академічної доброчесності, опиратись на її фундаментальні цінності, зрозуміти, які можливості відкриваються завдяки чесному здобуттю освіти.На кафедрі ТАМ  20.05.19р. відбувся науково-практичний семінар з нагоди 90-ччя від дня народження Ігора Абрамовича Немировського.

Ігор Абрамович Немировський - видатний вчений, фундатор школи гідроприводу у Вінницькому політехнічному інституті, засновник та завідувач кафедрою ТАМ, науковий керівник ГНДЛ "Гідроагрегат".

На семінарі були присутні співробітники та випускники кафедри та університету, представники промисловості тощо.

Колектив кафедри вітає Сердюк Ольгу Валентинівну з присудженням наукового ступеня кандидата технічних наук за спеціальністю 05.03.05 «Пpоцеси та машини обpобки тиском»

Бажаємо натхнення та подальших звершень в науковому напрямку.

На кафедрі відбувся захист бакалаврських дипломних робіт  студентів заочної форми навчання та магістерських дипломних робіт студентів денної форми навчання.

Вітаємо студентів з успішним захистомКолектив кафедри ТАМ вітає з ювілеєм декана Факультету машинобудування та транспорту - Бурєннікова Юрія Анатолійовича.

Бажаємо Вам і Вашій родині міцного здоров'я, невичерпного натхнення, добра і злагоди та здійснення найзаповітніших мрій! 
Подальших Вам професійних успіхів, вагомих напрацювань та здобутків!
 
Асоціація спеціалістів промислової гідравліки і пневматики спільно з Національним авіаційним університетом, Національним технічним університетом України «Київським політехнічним інститутом», Вінницьким національним технічним університетом та Технічним університетом ім. Георгія Асахі, м. Ясси, Румунія проводить 27-29 грудня 2018 року в м. Вінниця на базі Вінницького національного технічного університету Міжнародну науково-технічну інтернет- конференцію «Гідро- та пневмоприводи машин – сучасні досягнення та застосування».Метою проведення конференції є пожвавлення професійних контактів між спеціалістами у галузі промислової гідравліки і пневматики, обмін інформацією та підвищення наукового і технічного рівня розробок.Поздоровляємо к
оманду спеціальності «Прикладна механіка» факультету машинобудування та транспорту у складі:
Поліщук Олександр, Котик Сергій,Ткачук Юрій, яка зайняла I місце у змаганнях з мехатроніки, що проводились в м.Дніпро у рамках фестивалю науки і техніки Interpipe Tech Fest.25.09.2018р. У Вінницькому національному технічному університеті пройшов науково-практичний семінар з присвячений 50-річчю кафедри технологій та автоматизації машинобудування. 
Участь у семінарі прийняли випускники кафедри ТАМ, співробітники кафедри та університету, представники підприємств області. В ході семінару обговорювались питання концепції підготовки фахівців зі спеціальності «Прикладна механіка». 

.
  

 

 
Кафедра ТАМ щиро вітає всіх студентів, випускників і викладачів машинобудівного факультету з професійним святом! Бажаємо всім міцного здоров`я, натхнення і успіхів у досягненні поставлених цілей.

 

31 серпня 2018 року на стадіоні ВНТУ відбулася урочиста посвята у студенти. Вітаємо вступників, які обрали спеціальність "Прикладна механіка", нехай прагнення до знань та самовдосконалення постійно зростає, а навчання в університеті буде успішним, нехай ви станете затребуваними спеціалістами, і найголовніше – нехай роки студентства будуть насичені найяскравішими подіями, які буде безмежно приємно згадати до найменших дрібниць! Терпіння вам та наполегливості, енергії та натхнення, вдачі та успіхів!
4 та 5 жовтня у Вінницькому національному технічному університеті відбулась XVIII Міжнародна науково-технічна конференція АС ПГП «Промислова гідравліка і пневматика» та науково-практичний семінар «Застосування 3D принтерів у технологічних процесах на підприємствах Подільського регіону». АС ПГП — Асоціація спеціалістів промислової гідравліки та пневматики на пленарному засіданні конференції відзначила нагородами вчених ВНТУ. Медаль «За заслуги» імені Трифона Башти — засновника української наукової школи промислової гідравліки, вручили декану факультету машинобудування і транспорту, професору Юрію Бурєннікову та завідувачу кафедри технології та автоматизації машинобудування, доктору технічних наук, професору Леоніду Козлову.

На міжнародній виставці EUROINVENT-2017 в м.Яси (Румунія), що пройшла в травні 2017р. була представлена система керування регульованим насосом авторів проф.Бурєннікова Ю.А., проф.Козлова Л.Г., доц.Репінського С.В. Робота відмічена золотою медаллю та дипломом виставки.

28-30 березня в Сумському державному університеті відбувся Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з групи спеціальностей "Машинознавство", де за перемогу у II турі студент 3 курсу, гр.1ІМ-14б, Поліщук Олександр Володимирович був нагороджений дипломом II ступеня.


Згідно з наказом ректора №33 від 08.02.2017р. "Про підсумки конкурсу на кращу навчальну літературу ВНТУ" були нагороджені Почесними 
грамотами ВНТУ переможці конкурсу на кращу навчальну літературу : к.т.н., професор, декан ФМТ Бурєнніков Ю.А.; д.т.н., професор каф. ТАМ Сивак І.О.; д.т.н., професор, завідувач каф.ТАМ Козлов Л.Г.; к.т.н., доц.каф. ТАМ Сухоруков С.І.; к.т.н., доц.каф. ТАМ Пурдик В.П., к.т.н., доц.каф. ТАМ Репінський С.В.

15.03.2017 – 24.03.2017 буде проведена ХLVI регіональна науково-технічна конференція професорсько-викладацького складу, науковців, аспірантів та студентів підрозділів університету з участю працівників підприємств м. Вінниці та Вінницької області (НТКП ВНТУ-2017). Сайт конференції.

  1 грудня 2016 року відбувся семінар «Впровадження сучасних технологій на підприємствах Вінницького регіону», де були представлені обладнання та технології фірм «Siemens» та «Festo». У роботі семінару взяли участь представники ряду промислових підприємств Центрального регіону, які зацікавлені у використанні сучасних розробок в галузі гідро- та пневмоприводів. Серед них: компанії: «Nemiroff», «Інновінпром», «Еліт», Вінницяенерго, Вінницяводоканал, Вінницький агрегатний завод, підприємства «Техкор» та «Плазматек», ПАТ «Маяк», ДП «Сіменс-Україна», ДП «Фесто», АТ «Борекс», 45-й експериментальний механічний завод, НВО «ФОРТ» та інші.

Колектив кафедри «Технології та автоматизації машинобудування» вітає з 75-літнім ювілеєм 
професора кафедри ТАМ
Сивака Івана Онуфрійовича.

 Нехай Ваша натхненна праця сприяє подальшому розвитку науки і освіти в нашому ВУЗі, а Вашими вірними супутниками залишаються сумлінний підхід до вирішення всіх задач, що ставить нам життя, високий професіоналізм, підтримка друзів та колег.  Хай надалі повниться криниця Вашої науково-педагогічної творчості новими досягненнями, а почуття гордості за своїх вихованців окрилюють надає оптимізму, енергії на нові звершення.
У день ювілею від усього серця бажаємо Вам міцного здоров’я, наснаги, професійних і особистих успіхів, потужних наукових здобутків, поваги і шани він друзів, колег та студентів. Нехай здійснюються Ваші заповітні мрії, а повороти долі відкривають нові обрії для майбутніх перспектив. Щастя вам, радості, злагоди та благополуччя.

 

 15-30 листопада 2016 року на кафедрі ТАМ спільно із Асоціацією спеціалістів промислової гідравліки і пневматики проходитиме Міжнародна науково-технічна конференція «Гідро- та пневмоприводи машин – сучасні досягнення та застосування». По результатам конференції буде видано збірник тез доповідей.

 4 жовтня 2016 року в Центрі "ВНТУ- Autodesk" відбувся семінар по застосуванню програмних продуктів фірми Autodesk (США) в навчальному процесі при підготовці бакалаврів та магістрів спеціальності "Прикладна механіка". Заслухані повідомлення директора центру к.т.н., доц. Хошаби О. М. та асп. каф. ТАМ Піонткевича О. В. Обговоренні технічні та організаційні питання по розширенню застосування програм AutoCAD та Autodesk inventor в навчальному процесі.

 24-26 травня 2016 року викладачі кафедри прийняли участь у роботі XХI міжнародної науково-технічної конференції «Гідроаеромеханіка в інженерній практиці», що відбулась у м. Київ.

 18-20 травня 2016 року студенти та викладачі кафедри прийняли участь у Всеукраїнській студентській олімпіаді зі спеціальності «Технологія машинобудування», що відбулась у м. Одеса

  5-7 квітня 2016 року студенти та викладачі кафедри прийняли участь у XI Всеукраїнській студентській олімпіаді «Гідравлічні та пневматичні машини», що відбулась у м. Суми

   9-11 березня 2016 року викладачі кафедри прийняли участь у роботі XLV науково-технічної конференції професорсько-викладацького складу, співробітників та студентів ВНТУ з участю працівників науково-дослідних організацій та інженерно-технічних працівників підприємств м. Вінниці та області.

   24 лютого 2016 року на кафедрі ТАМ проведено олімпіаду «САПР та комп'ютерне моделювання в машинобудуванні 201, в якій взяли участь студенти ФМТ всіх курсів. Переможцями олімпіади виявились студенти: 1-ше місце Подоляк В. (гр. 1ІМ-12б), 2-ге місце Мордач М. та Мордач Р. (гр. 1ІМ-12б), 3-тє місце Кравчук В. (гр. 1ІМ-13б).

    У листопаді 2015 року вступив до навчання у аспірантурі та поповнив ряди аспірантів кафедри – Пилявець Володимир, під керівництвом зав. кафедри, д.т.н., професора Козлова Л.Г. (спеціальність 05.02.02 – "Машинознавство"). Колектив кафедри бажає майбутньому науковцю та його керінику творчої та успішної роботи.

  19-21 жовтня 2015 року викладачі кафедри прийняли участь у роботі ІІІV міжнародної науково-практичної конференції "Сучасні технології та перспективи розвитку автомобільного транспорту", що проводилась у ВНТУ.

  16-17 квітня 2015 року викладачі кафедри прийняли участь у роботі міжнародної науково-практичної інтернет-конференції "Молодь в технічних науках: дослідження, проблеми, перспективи", що проводилась у ВНТУ.

  11-13 березня 2015 року викладачі кафедри прийняли участь у роботі XLІV науково-технічної конференції професорсько-викладацького складу, співробітників та студентів ВНТУ з участю працівників науково-дослідних організацій та інженерно-технічних працівників підприємств м. Вінниці та області.
   25 лютого 2015 року на кафедрі ТАМ проведено олімпіаду "САПР та комп'ютерне моделювання в машинобудування 2015", в якій взяли участь студенти ІнМТ всіх курсів. Переможцями олімпіади виявились студенти: 1-ше місце Мартинович І. (гр. 1М-11б), 2-ге місце Подоляк В. (гр. 1ІМ-12б), 3-тє місце Андрухов А. (гр. 1ІМ-11б).
   З 22 грудня 2014 року до 11 січня 2015 року на кафедрі ТАМ спільно із Асоціацією спеціалістів промислової гідравліки і пневматики проходила Міжнародна науково-технічна інтернет-конференція «Гідро- та пневмоприводи машин – сучасні досягення та застосування». У конференції прийняли участь більше 120 науковців, аспірантів та студентів з провідних профільних установ та вищих навчальних закладів України. Конференція присвячена пам’яті видатного вченого, професора Ігоря Абрамовича Немировського, засновника Вінницької наукової школи промислової гідравліки, який очолював кафедру технології та автоматизації машинобудування Вінницького політехнічного інституту на протязі 1968 – 1983 років. По результатам конференції видано збірник тез доповідей.
   20 лютого 2014 року на кафедрі ТАМ спільно із викладачами кафедри МРВ та ОАВ проведено олімпіаду "САПР та комп'ютерне моделювання в машинобудування 2014"  в якій взяли участь студенти ІнМТ всіх курсів. Переможцями олімпіади виявились студенти: гр. 3ІМ-10 Марущак М.В. (1-ше місце), гр. 1ІМ-12 Подоляк В.А. (2-ге місце), гр. 1ІМ-10 Зозуля Я.В. (3-тє місце).

    21 по 22 листопада 2013 р. в НТУУ «КПІ» за підтримки ДП «Фесто», під егідою Міністерства освіти і науки України, відбулася V Всеукраїнська студентська олімпіада «Механотроніка в машинобудуванні» в якій взяли участь студенти кафедри: Черкіс С., Пилявець В., Москалець А., Піонткевич О., Коріненко М., Залевський В. під керівництвом професора Козлова Леоніда Геннадійовича та асистента Ковальчука Вадима Анатолійовича. За результатами змагань у командній першості здобуто 5 місце. Крім цього, студент Черкіс С. в індивідуальних змаганнях зайняв 6 місце.

    21 листопада 2013 року успішно захистили магістерські кваліфікаційні роботи магістранти кафедри Бойком І., Ланова О., Леонтьєв О., Ницимайло В., Мальований І., Павлюк О., Печенкін П., Піонткевич О., Поздняков М., Чередник Ю.

    16 жовтня 2013 року відбулась Міжнародна науково-технічна інтернет-конференція «Теоретичні і практичні проблеми теорії пластичності та обробки металів тиском». Участь у конференції прийняли більше 90 учасників. Найбільша кількість учасників була за Донбаської державної машинобудівної академії (м. Краматорск), Вінницького національного аграрного університету та Вінницького національного технічного університету. По результатам конференції готується до видання збірник тезисів найкращих доповідей.

   Кафедра ТАМ запрошуємо усіх бажаючих взяти участь у роботі міжнародної науково-технічної інтернет-конференції «Теоретичні і практичні проблеми теорії пластичності та обробки металів тиском», яка відбудеться 16 жовтня 2013 року. Подробиці на сайті конференції omdconf.vntu.edu.ua.

    18-19 вересня 2013 року викладачі кафедри прийняли участь у роботі XVI міжнародної науково-технічної конференції "Промислова гідравліка і пневматика", що відбулась у м. Одеса.
    20-21 березня 2013 року викладачі кафедри прийняли участь у роботі XLІI науково-технічної конференції професорсько-викладацького складу, співробітників та студентів ВНТУ з участю працівників науково-дослідних організацій та інженерно-технічних працівників підприємств м. Вінниці та області.
     У листопаді 2012 року вступив до навчання у аспірантурі та поповнив ряди аспірантів кафедри - Шевчук Євген - під керівництвом зав. кафедри, д.т.н., професора Сивака І.О. (спеціальність 05.03.05 - "Машини та процеси обробки тиском"). Колектив кафедри бажає майбутньому науковцю та його керінику творчої та успішної роботи.

   У жовтні 2012 року на кафедрі ТАМ магістранти кафедри захистили магістерські дисертації: Шевчук Є. (керівник зав. кафедри д.т.н., проф. Сивак І.О.), Черніюк В.  ( керівник зав. кафедри д.т.н., проф. Сивак І.О.), Ковальчук А. (керівник к.т.н., доц. Пурдик В.П.), Костюк А. (кервіник к.т.н., доц. Петров О.В.). Колектив кафедри вітає магістрів та їх наукових керівників і бажає успіхів у подальшій діяльності. 

       9-11 жовтня 2012 року  викладачі кафедри прийняли участь у роботі  ХІ міжнародної наукової конференції "Контроль та управління в складних системах (КУСС-2012)", що відбулась у ВНТУ. 
         У травні 2012 року на кафедрі ТАМ успішно відбулися захисти бакалаврських дипломних робіт та дипломних проектів. Колектив кафедри бажає успіхів у майбутній діальності бакалаврам та спеціалістам машибудівної галузі.

        17-20 квітня 2012 року  викладачі кафедри прийняли участь у роботі ІІ Всеукраїнської міжвузівської науково-технічної конференції «Сучасні технології в промисловому виробництві», що відбулася у Сумському державному університеті. 

       13-15 березня 2012 року викладачі кафедри прийняли участь у роботі XLІ науково-технічної конференції професорсько-викладацького складу, співробітників та студентів ВНТУ з участю працівників науково-дослідних організацій та інженерно-технічних працівників підприємств м. Вінниці та області.